INDEEL reiškia „Industrial deal“ – pramoniniai sprendimai. Nuo pat įmonės įkūrimo 2008 m. sėkmingai dirbame su didžiausiomis Lietuvos kompanijomis naftos, chemijos, maisto, vandentiekio ir vandenvalos, energetikos (šilumos, elektros gamybos) ir kitose pramonės srityse. Mūsų inžinieriai turi daugiau kaip 10-ties metų patirtį šioje sferoje, todėl galime sėkmingai įgyvendinti techniškai sudėtingus, naujausiomis technologijomis paremtus, ypatingo tikslumo reikalaujančius projektus. Parenkame, tiekiame ir deriname pramoninę įrangą ir automatikos įrenginius, teikiame išsamias technines konsultacijas. Mūsų veiklos kryptys: pramoninės įrangos, automatikos įrengimų pardavimas, parinkimas, derinimas ir techninės konsultacijos.

Mūsų misija ir vizija

Savo darbe vadovaujamės keliais esminiais principais:

  • Atstovaujame ir siekiame atstovauti lyderiaujančius pasaulio gamintojus;
  • Pagrindinis mūsų tikslas – pateikti geriausią, reikalavimus atitinkantį techninį sprendimą ar produktą, palaikant glaudų ir nuolatinį kontaktą su užsakovais;
  • Dirbame operatyviai;
  • Orientuojamės į optimalų kainos ir kokybės santykį bei į aukštesnio inžinerinio lygio produktus ir sprendimus;
  • Neatsiliekame nuo naujausių ir pažangiausių technologijų;
  • Nelaukiame, kol užsakovai patys ateis pas mus – pirmąjį žingsnį stengiamės žengti patys.

Mes visuomet kruopščiai išanalizuojame Jūsų situaciją, poreikius, konsultuojamės su įrangos gamintojais, tariamės su Jumis, renkamės iš pažangių sprendimų ir tik tuomet pateikiame Jums pasiūlymą, galintį puikiai išspręsti vieną ar kitą situaciją. Dažniausiai tiekiame ne tik atskirus produktus, bet ir komplektuojame pilnas įrangos sistemas vienai ar kitai gamybos grandinės daliai arba visam gamybos kompleksui.

Dirbkime kartu, ir mes tapsime nepakeičiamu Jūsų partneriu!