„Flowserve“ korporacija yra savo srities lyderė, kurianti ir gaminanti produktus, kurie tinkamai parinkti, patikimai veikia visą nurodytą tarnavimo laikotarpį. „Flowserve“ produktai gali būti naudojami įvairiomis naudojimo sąlygomis. Panaudojimo sritys: naftos, dujų ir chemijos pramonė, energetika, nuotekų tvarkymas ir t.t..

„Yokogawa“ yra lyderiaujantis pramoninės automatikos ir matavimų sprendimų tiekėjas, sugebantis suderinti aukščiausio lygio technologiją su inžinerinėmis paslaugomis, projektų valdymu ir įrangos aptarnavimu. „Yokogawa“ užtikrina rinkos patikrintą įrangos veiklos efektyvumą, saugumą, kokybę ir patikimumą.

Tai tarptautinė ir viena didžiausių pramoninių paslaugų kompanijų naftos sektoriuje, kuri gamina ultragarsinius srauto matavimo prietaisus. Be to, tai įmonė priklausanti „General electric“. Dėl pažangios „BAKER HUGHES Measurement and Sensing“ kontrolės, jutimo ir matavimo technologijos yra užtikrinami tikslūs darbiniai duomenys ir sklandus ryšys.

„MAGNETROL“ kompanija yra viena iš lyderių pasaulyje, kuri gamina aukštos kokybės lygio prietaisus skirtus naftos, dujų ir chemijos pramonei.

„DURAG“ yra pasaulinio garso kompanija, tiekianti liepsnos uždegimo ir kontrolės sistemas.

Nuo 1973 metų „Det-Tronics“ teikia patikimas liepsnos ir dujų aptikimo bei pavojaus mažinimo sistemas didelės rizikos procesams. „Det-Tronics“ projektuoja, gamina ir aptarnauja SIL2 sertifikuotą įrangą.

„DURAG GROUP“ priklausantis prekės ženklas „HEGWEIN“ – gerai visame pasaulyje žinomas kokybės ir patikimumo sinonimas. Kokybiški uždegtuvai pramonei bei dujų degikliai.

„RHEINHÜTTE PUMPEN“ specializuojasi pasaulinio lygio pramoninių siurblių, atsparių korozijai ir nusidėvėjimui, gamyboje. Mechanizmai, atsižvelgiant į darbo pobūdį, gaminami iš metalo, plastiko arba keramikos.

„Pekos Valves“ projektuoja ir gamina rutulinius vožtuvus nuo 1988 metų. Visi „Pekos Valves“ vožtuvai yra suprojektuoti, pagaminti ir patvirtinti pagal plačiausiai priimtus tarptautinius standartus. „Pekos Valves“ kokybės kontrolės sistema yra sukurta taip, kad visu vožtuvo projektavimo ir gamybos laikotarpiu būtų pasiektas pagrindinis tikslas – viršyti kliento lūkesčiai. Panaudojimo sritys: laivų statyba, naftos, dujų ir chemijos pramonė, energetika, elektrinės ir kita.

„ZAMKON“ yra patikimas sertifikuotas pramoninės armatūros projektuotojas ir gamintojas. Vienas iš pažangių Lenkijos gamintojų, kurių gaminių kokybė nenusileidžia vokiškiems analogams. Ši kompanija orientuota į šilumos ir garo gamybos sektorių, todėl ateities vizija yra tapti lyderiaujančia Europos gamintoja šilumos energetikos srityje.

„Armatury Group“ įsteigta 2000 metais. Šiandien „Armatury Group“ specializuojasi pramoninių vožtuvų gamyboje. Vožtuvų kokybę įrodo daugybės patenkintų klientų atsiliepimai ir jų panaudojimas sudėtingiausiose kasdieninėse operacijose.

„Bürkert“ kompanija susikūrė 1946 metais ir šiuo metu gamina pramoninius matavimo ir kontrolės įrenginius dujinių ir skystų terpių sistemoms, t.y. soleinodinius vožtuvus, procesų, kontrolės vožtuvus ir kitus prietaisus. Tai vienas iš pasaulinių lyderių skysčių matavimo ir kontrolės srityje. Gaminami produktai ir sistemos apima visą procesų valdymo grandinę, nuo alaus daryklų ir laboratorijų, iki medicinos inžinerijos ir aeronautikos.

„ASCO“ solenoidiniai ir proceso vožtuvai skirti kontroliuoti kritinių parametrų oro, dujų, vandens, naftos ir garo aplikacijų srautus. „ASCO“ asortimente esantys technologiniai prietaisai suskirstyti nuo atidarymo/uždarymo vožtuvų iki srauto kontrolės sistemų, kurios veikia tūkstančius vartotojų.

„Cepex“ išskirtinumas – dėl skirtingų temperatūrų, cheminio atsparumo, slėgio ir kitų savybių sąlygų vožtuvai gaminami iš aukštos kokybės plastiko medžiagos, įskaitant, bet neapsiribojant PP-H, CPVC, PVDF, ABS plastiko rūšimis.