„YOKOGAWA“ yra lyderiaujantis pramoninės automatikos sprendimų kūrėjas ir gamintojas, kuris tiekia savo gaminamus prietaisus praktiškai visoms pramonės šakoms ir kurio produktų asortimente galima rasti srauto, slėgio, lygio, temperatūros, analizės  jutiklius bei keitiklius, valdymo įrangą, skirtą įvairių procesų automatizavimui.

„FLOWSERVE“ yra savo srities lyderė, kuri kuria ir gamina produktus, kurie, tinkamai pasirinkus, patikimai veikia visą nurodytą tarnavimo laikotarpį. Šio gamintojo produktų asortimente yra platus spektras pramoninės uždaromosios ir reguliuojančios armatūros, sandarinimo elementų bei siurblių.

„Pekos Valves“ – rutulinių vožtuvų projektuotoja ir gamintojas. Visi vožtuvai yra projektuojami, gaminami ir sertifikuojami pagal plačiai priimtus tarptautinius standartus.

„MAGNETROL“ kompanija yra viena iš lyderių pasaulyje, kuri gamina aukštos kokybės lygio prietaisus skirtus naftos, dujų ir chemijos pramonei.

„PANAMETRICS“ gamintojas siūlo aukšto lygio ultragarsinius srauto matavimo prietaisus bei drėgmės ir deguonies analizatorius.

„RHEINHÜTTE PUMPEN“ specializuojasi pramoninių siurblių gamyboje. Produktų asortimente galima rasti siurblių, kurių sudedamieji komponentai ir detalės, atsižvelgiant į darbo sąlygas, gaminami iš metalo, plastiko arba keramikos.

„VÁLVULAS NACIONAL“ kompanija projektuoja ir gamina apsauginius vožtuvus, skirtus įvairioms pramonės sritims. Apsauginių vožtuvų gamyba pradėta 1976 metais. Ši kompanija priklauso „Pekos” grupei.

„DURAG“ yra pasaulinio garso kompanija, tiekianti liepsnos uždegimo ir kontrolės sistemas.

„DURAG GROUP“ priklausantis prekės ženklas „HEGWEIN“ – gerai visame pasaulyje žinomas kokybės ir patikimumo sinonimas. Kokybiškos liepsnos uždegimo ir kontrolės sistemos bei dujų degikliai.

„DET-TRONICS“ yra pasaulinis lyderis pramoninių priešgaisrinės apsaugos ir dujų nuotėkio sistemų srityje. Gamina patikimas liepsnos ir dujų aptikimo bei pavojaus mažinimo sistemas procesams, kurie priskiriami aukštos rizikos grupei.

„ZAMKON“ pramoninės armatūros projektuotojas ir gamintojas, kurio gaminių kokybė nenusileidžia vokiškiems analogams. Platus kondensato puodų, garo atskyrėjų, filtrų, taip pat balninių, pleištinių, atbulinių, peteliškės tipo vožtuvų pasirinkimas.

„ARMATURY Group“ specializuojasi pramoninių vožtuvų gamyboje, jų kokybę įrodo daugybės patenkintų klientų atsiliepimai ir jų panaudojimas esant sudėtingiausioms darbinėms sąlygoms.

„Bürkert“ kompanija susikūrė 1946 metais ir šiuo metu gamina pramoninius matavimo ir kontrolės įrenginius dujinių ir skystų terpių sistemoms, t.y. soleinodinius vožtuvus, procesų, kontrolės vožtuvus ir kitus prietaisus. Tai vienas iš pasaulinių lyderių skysčių matavimo ir kontrolės srityje. Gaminami produktai ir sistemos apima visą procesų valdymo grandinę, nuo alaus daryklų ir laboratorijų, iki medicinos inžinerijos ir aeronautikos.

„ASCO“ solenoidiniai ir proceso vožtuvai skirti kontroliuoti kritinių parametrų oro, dujų, vandens, naftos ir garo aplikacijų srautus. „ASCO“ asortimente esantys technologiniai prietaisai suskirstyti nuo atidarymo/uždarymo vožtuvų iki srauto kontrolės sistemų, kurios veikia tūkstančius vartotojų.

„CEPEX“ specializacijos sritis yra vožtuvų gamyba pasitelkiant plastiko medžiagas, tokias kaip: PP-H, CPVC, PVDF, ABS.

„Tecofi“ specializuojasi pramoninių vožtuvų gamyboje iš ketaus, anglinio ir nerūdijančio plieno.

„Valvosider“ pramoninių vožtuvų, pritaikytų aukštiems slėgiams ir temperatūroms, gamintojas.

„FROMME Armaturen“ pramoninių vožtuvų gamintojas (pleištinės sklendės, balniniai ventiliai, rutulinės sklendės, atbuliniai vožtuvai ir filtrai)

„B.F.E. S.r.l.“ pramoninių vožtuvų, pritaikytų aukštiems slėgiams ir temperatūroms, gamintojas.

„COVALMA (XUROX)“ peteliškės tipo sklendžių gamintojas.

„SOLER & PALAU“ Ventiliatorių gamintojo S&P ženklas pelnė pasaulinį pripažinimą dėl kokybės, patikimumo, bei naujovių.  S&P turi plačią pramoninių ventiliatorių gamą. Išcentriniai, kanaliniai ašiniai, ašiniai, stoginiai, akustiniai ventiliatoriai ir t.t, kurie yra pritaikyti visoms pramonės sritims.

„FERRARI VENTILATORI“ įmonė gamina žemo, vidutinio ir aukšto slėgio išcentrinius ir ašinius ventiliatorius, naudodama inovatyvius ir patikimus sprendimus, naudojamus daugelyje pramoninių gamybos procesų ir naudojant daugybę skirtingų medžiagų.