Ferrari ventilatori

„Ferrari Ventilatori“, gamindami ventiliatorius, daug dėmesio skiria savo gaminio kokybei ir dizainui, ypač kai sistemų saugumą reikia garantuoti aukštu gaminio patikimumu. Ferrari turi įrengtą modernų bandymų kambarį, kuriame ventiliatorius galima išbandyti iki 630 kW kintamosios ir nuolatinės srovės. Gamykla aukščiausių technologijų įrengimus, o tai garantuoja galutinio produkto patikimumą: pradedant nuo 3D CAD projektavimo, matmenų nustatymo ir struktūrinės kontrolės programų.

Ventiliatoriaus komponentų ir priedų, tiek išcentrinių, tiek ašinių, gamyba vienoje vietoje, garantuoja aukštą produkto kokybės lygį. Lazerinės sistemos, naudojamos pjaustyti visus komponentus, turi platų darbo diapazoną. Presai, naudojami valcuoti ir kirpti komponentus, svyruoja nuo 30 iki 600 tonų. Robotų suvirinimo sistemos ir  išcentravimo įrengimai yra naudojamos didelių ratų gręžimui.

Per daugiau, nei 50 metų sukurtą patirtį, įmonė gamina žemo, vidutinio ir aukšto slėgio išcentrinius ir ašinius ventiliatorius, naudodama inovatyvius ir patikimus sprendimus, naudojamus daugelyje pramoninių gamybos procesų ir naudojant daugybę skirtingų medžiagų.

"Ferrari Ventilatori" gamintojas, gali pasiūlyti ne tik standartinę ventiliatorių gamą, bet ir nestandartinius, atitinkančius kliento poreikius, ventiliatorius.