Ilgametė partnerystė su „COMEVAL VALVE SYSTEMS“ – užtikrintas patikimumas pramonės sektoriuje

„INDEEL“ didžiuojasi jau daugelį metų tęsiamu bendradarbiavimu su „COMEVAL VALVE SYSTEMS“ – viena iš pirmaujančių įmonių vožtuvų ir srauto valdymo įrangos rinkoje. „COMEVAL“ nuo pat įkūrimo 1975 metais pelnė pripažinimą dėl savo išskirtinai patikimų produktų, kurie naudojami įvairiose pramonės šakose: nuo vandens tiekimo iki energetikos sektoriaus.

2011 metais, tapusi „ARI ARMATUREN“ grupės dalimi, „COMEVAL“ pasiekė naują plėtros etapą. Šis strateginis žingsnis leido įmonei dar labiau išplėsti savo veiklą tarptautiniu mastu, padidinti gamybinius pajėgumus ir užtikrinti, kad jų produkcija atitiktų griežčiausius tarptautinius standartus. Šiandien „COMEVAL“ sėkmingai veikia daugiau nei 65 šalyse, teikdama aukščiausios kokybės sprendimus įvairioms pramonės šakoms.

INDEEL“ vertiname partnerystę, kuri yra pagrįsta pasitikėjimu ir abipusiu įsipareigojimu siekti ilgalaikės mūsų klientų sėkmės. „COMEVAL“ orientacija į klientą ir jų poreikius puikiai dera su mūsų pačių verslo filosofija. Šis bendradarbiavimas – tai tobula tikslų ir organizacijos vertybių sinergija, leidžianti mums kartu siekti inovacijų ir aukščiausios kokybės sprendimų pramonės sektoriuje.

Bendradarbiaudami su „COMEVAL“, mes užtikriname, kad mūsų klientai gautų ne tik patikimus produktus, bet ir visapusišką techninę pagalbą bei konsultacijas. Mūsų partnerystė suteikia galimybę siūlyti rinkai sprendimus, kurie prisideda prie tvarios ir inovatyvios pramonės plėtros. Mes tikime, kad kartu galime pasiekti dar daugiau, užtikrindami aukščiausios kokybės sprendimus mūsų klientams.