„RHEINHÜTTE Pumpen“ – pramoniniai siurbliai iš nusidėvėjimui atsparių medžiagų

„INDEEL“ džiaugiasi toliau tęsdama ilgalaikį bendradarbiavimą su „RHEINHÜTTE Pumpen“ – vokiečių kompanija, išsiskirianti savo patirtimi korozijai ir nusidėvėjimui atsparių siurblių srityje. „RHEINHÜTTE Pumpen“ pramoniniai siurbliai yra būtini įvairiose pramonės šakose esančių organizacijų operacijų efektyvumo ir ilgaamžiškumo užtikrinimui.

„RHEINHÜTTE Pumpen“ naudodama tris medžiagų grupes, tarp kurių yra metalas, plastikas ir keramika, sudaro savo plataus siurblių asortimento pagrindą. Ši medžiagų įvairovė virsta daugiau nei 20 skirtingų siurblių tipų ir siūlo specifinius procesų bei terpių sprendimus, kurie užtikrina jų pritaikomumą skirtinguose projektuose.

„RHEINHÜTTE Pumpen“ dėka mūsų asortimente yra daug skirtingų siurblių tipų, todėl savo klientams galime pasiūlyti įvairius specifinius pritaikymus pagal jų industriją. Nesvarbu, ar tai būtų standartizuoti poreikiai, ar unikalios, sudėtingos transportavimo užduotys, mūsų bendra patirtis užtikrina optimalų našumą ir patikimumą.

INDEEL“ komanda yra įsipareigojusi detaliai nagrinėti kiekvieną projektą, siekdama suprasti ir atitikti kliento projekto lūkesčius. Mes bendradarbiaujame su garsiausiais įrangos gamintojais ir pasitelkiame pažangiausias technologijas, kad galėtume pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Mūsų siūlomos paslaugos apima ne tik atskirus produktus, bet ir visapusišką gamybos įrangos sistemų komplektavimą – tai gali būti tiek atskiros gamybos grandinės dalys, tiek visas gamybos komplektus. Šis požiūris leidžia mums efektyviai spręsti įvairiausias klientų užduotis.