Pasaulyje žinomi lygio ir srauto valdymo prietaisų kūrėjai „Magnetrol – AMETEK LMS“

Ilgametė „INDEEL“ partnerystė su „Magnetrol – AMETEK® Level Measurement Solutions (LMS)“, užtikrina, kad pramonės klientai pasinaudotų geriausiais abiejų įmonių sprendimais. INDEEL, žinoma pramoninės įrangos tiekėja Lietuvoje, yra pasirengusi siūlyti aukščiausios kokybės paslaugas bei inovatyvius sprendimus. „Magnetrol – AMETEK LMS“ prekės ženklas pasaulyje garsėja dėl lygio ir srauto valdymo prietaisų linijos, kuri skirta patenkinti sudėtingus įvairių pramonės sektorių poreikius, įskaitant naftos, dujų ir chemijos industrijas. Tai apima sprendimus, kurie ne tik efektyviai valdo lygį ir srautą, bet ir optimizuoja pramoninius procesus bei užtikrina patikimumą.

 

„INDEEL“ ir „Magnetrol – AMETEK LMS“ bendradarbiavimas atveria naujas galimybes pramonės sektoriui Lietuvoje ir už jos ribų. Mes ne tik tiekiame įrangą, bet ir galimybę pramonės įmonėms pasinaudoti mūsų bendromis žiniomis ir patirtimi, siekiant pasiekti geriausius rezultatus jūsų verslo projektuose. Tai yra žingsnis link efektyvesnės, inovatyvesnės ir patikimesnės pramonės ateities.

 

INDEEL“ misija yra atstovauti lyderiaujančius pasaulio gamintojus ir teikti geriausią, reikalavimus atitinkantį techninį sprendimą ar produktą, glaudžiai bendradarbiaujant su klientais. Mes operatyviai dirbame, siekdami optimalaus kainos ir kokybės santykio bei naudojame aukštos inžinerinės kokybės produktus ir sprendimus.